Šablona MARKETOO

Česká WordPress šablona MARKETOO od Idealabu navržená především pro kreativní, komunikační a PR agentury. WordPress šablona pro agentury vznikla nejprve pro naše vlastní použití, nyní ji nabízíme i dalším.

Datum vytvoření: srpen 2019
Poslední aktualizace: 15. října 2019

Jednoduchá šablona postavená profesionály

MARKETOO dominuje svým tří-sloupcovým grid systémem, který uživatele provází celým webem.

Rozšířená funkcionalita WordPressu

Naši WordPress šablonu jsme rozšířili o funkce nezbytné pro mediální agentury. Obsah a jednotlivé funkce dávají této plnohodnotné šabloně obrovské možnosti: najdete zde nejen portfolio, rozsáhlý blog, tým, statické stránky, ale i další funkce, které využijete při prezentaci své mediální, PR nebo komunikační agentury.

Tým

Sestavte si jednoduše svůj tým, stejně jako kterýkoliv jiný příspěvek nebo stránku. Každý člen má svou vlastní stránku. A pokud publikuje na vašem agenturním blogu, pak se jednotlivé články řadí automaticky k jeho profilu. Jste odborníci ve svých oborech a chcete být vidět? Sestavte členům vašeho týmu profil a seskupujte pod něj jejich publikované články.

Reference

Prezentujte své portfolio klientů a jednoduše tvořte případové studie.

Služby

S MARKETOO zvýšíte konverze služeb a budete spokojení vy i vaši klienti.

Na úvodní stránce této šablony se náhodně zobrazují tři služby, pod kterými naleznete tlačítko odkazující na výpis všech služeb.

Příklad propagace služby v libovolném obsahu:

Reklamní bannery

Chcete propagovat sponzorované bannery na stránkách a v příspěvcích na blogu?

MARKETOO obsahuje modul umožňující tvorbu reklamních bannerů. Po vytvoření jednoduše zkopírujete short kód a vložíte ho do libovolné části v editoru.

Příklad propagace banneru v libovolném obsahu:

Máte zájem o tuto šablonu?

 

WordPress šablonu MARKETOO nabízíme i vám. Stačí vyplnit poptávkový formulář. Po odeslání formuláře vám zašleme pokyny k platbě. Chcete pomoci s implementací této šablony? Rádi Vám provedeme instalaci i nastavení.

 

    Cena: 2390,- Kč vč. DPH

    Povinné údaje:

    Volitelné údaje:


    Souhlasím s obchodními podmínkami.


    Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.