Designshaker – veletrh designu

V letech 2015-2017 jsme pro pražskou veletržní firmu ABF připravovali PR a další aktivity související s veletrhem Designshaker. Ambicí bylo na letňanském výstavišti v rámci série jarních veletrhů etablovat prémiový veletrh zaměřený na design a prémiové značky. Proto jsme do toho také šli. Zatím se to úplně nepodařilo, nicméně spolupráce na PR, správě sociálních sítí a doprovodném programu Designshakeru byla zajímavou zkušeností.

Během tří let na veletrhu vystavovalo několik našich klientů, například Slezákovy závody nebo německá sklárna Nachtmann, která si na tomto veletrhu odbyla svou tuzemskou premiéru.

Design Shaker byl rozdělen do tří sekcí zaměřených na tři  úzce spolupracující profese. Sekce Big deal představila výběr  etablovaných českých výrobců i distributorů nejznámějších zahraničních značek. V sekci Fresh space se objevila mladá generace designérů, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Užší kontakt s designéry interiérů a architekty zajistila sekce Field office, kde byli k vidění zajímavé návrhy realizací interiérů.

Natočilo se několik videí, Radek Váňa moderoval tiskové konference k uvedení a v roce 2017 naše spolupráce skončila.
Na Design Shakeru 2017 jsme představili v doprovodném programu výstavu Herman Miller a ti druzí, zaměřenou na historii nejslavnějších ikon značky Herman Miller, ale i novinky, které teprve přicházejí do výroby.

Tři roky s Design Shakerem znamenaly velkou výzvu. Chtěli jsme ukázat, že je možné v našem prostředí realizovat kvalitní komerční veletrh interiérového designu. V prvním roce jsme do toho šli společně s galerií Harddecore, v dalších dvou letech pak sami. Dnes veletrh vypadá jinak, než bychom si představovali: a to nejen vizuálně. Počkáme a uvidíme.
www.designshaker.cz

Pro média

Tiskové zprávy
Fotografie ke stažení
Zastupované značky
Kontakty pro média

Správa online 

Správa Facebooku
Správa LinkedIn
Další sociální sítě

PPC a řízení kampaní
SEO a analýzy webu