Archiweb

Připravujeme marketingové kampaně pro největší český internetový portál ze světa moderní architektury. Každý den Archiweb přináší informace o všem důležitém, co se v oblasti domácí a světové architektury odehrává.
Od roku 2017 máme na starosti kompletní marketing a obchodní realizaci tohoto webu.

Jak správně připravit prezentaci na Archiwebu

Pokud chcete efektivně oslovit cílovou skupinu, ať už to jsou architekti, studenti architektury nebo navazující profese, je potřeba vymyslet a realizovat správnou marketingovou strategii, připravit obsah: například sérii článků nebo případovou studii.
Protože jsme se podíleli i na redesignu portálu Archiweb, přesně víme, jak funguje. Denně spravujeme profily a reklamní kampaně klientů tohoto portálu. Víme, kde najít správné fotografy architektury (píšeme o tom podrobně zde), rádi vám pomůžeme se sociálními sítěmi jako třeba s Instagramem (více najdete zde)

Mohlo by vás také zajímat

Jak řešit marketing pro architekty I. díl
Jak řešit marketing pro architekty II. díl
Jak řešit marketing pro architekty III. díl

Proč pro marketing vybrat Archiweb

archiweb.cz je místem pro setkávání a konfrontaci. Návštěvníkům nabízí formou rozsáhlé a přehledné encyklopedie možnost přímého srovnání současné české a světové architektury. Tisíce článků a dalšího hodnotného obsahu řadí Archiweb mezi nejvlivnější B2B tituly v oblasti architektury u nás. Jsme rádi, že u toho můžeme být.

Pro architekty

Ať už jste začínající architekt, malé studio nebo velká architektonická kancelář, dříve nebo později se k tomu, jak svou práci prezentovat na veřejnosti, jak ji “prodat” práci klientům i do médií dostanete. My v Idealabu se marketingu pro architekty a PR pro architekturu věnujeme více než patnáct let.

Pokud jste architekt a chcete pomoct s profesionální prezentací (nejen na Archiwebu), rádi se s vámi potkáme.

Potřebujete připravit kampaň?

Napište nám a rádi vám pomůžeme, ať už jste výrobce, dodavatel nebo architekt.
Kontakt pro Vás: Radek Váňa, tel. +420 777 572 476, radek@idealab.cz

www.archiweb.cz