Od A do ZET: ZENBOX a ARCHIZOOM vysílají pozitivní vlny na Designbloku

Otevřete dveře do prostoru, který bude jen váš. Překvapí vás, co všechno uvnitř kompaktního ZENBOXU najdete. Klid. Komfort. Kvalitu. A také podcastové studio časopisu ARCHIZOOM.

Společný projekt výrobce tiny house ZENBOX a architektonického časopisu ARCHIZOOM bude během celé přehlídky Designblok vysílat pozitivní vlny. Přesněji rozhovory s českými architekty a designéry, a to nejen s těmi, které můžete potkat na Designbloku.

ZENBOX je kompaktní dřevostavba s originálním designem, která díky přírodním materiálům, kvalitnímu zpracování a plnohodnotné elektroinstalaci přináší po celý rok místo, kde se může každý v klidu soustředit na tvoření, práci i zábavu. Vznikl primárně pro účely zahradní pracovny či studovny, nabízí se ale i celá škála dalších možností (například pokoj pro hosty, hudební zkušebna nebo relaxační zóna s TV).
ZENBOX se vyrábí ve více konfiguracích interiérového uspořádání, vestavného nábytku, fasády, střechy či zdroje elektrické energie. Hotový ZENBOX přiveze výrobce a během chvíle usadí na pozemek. ZENBOX je nejen stavbou, ale hlavně klidným místem, které mnohým z nás v životě tak často chybí.
ZENBOX se na Designbloku promění v živé, pulsující místo. Podcastové studio, které po celou dobu této přehlídky vysílá podcasty. Streamuje a nahrává. Naše rozhovory s architekty a designéry sdílíme na YouTube kanál a Spotify ARCHIZOOM. V newsletteru a na sociálních sítích.

Druhou částí expozice je modul ZENBOX ve variantě venkovní sauny, která je čerstvou novinkou, a představí se tak na počátku hlavní saunovací sezóny. Hlavní slovo mají opět kulaté okno a kvalitní dřeviny. „Naše spolupráce začala na jaře letošního roku, kdy ARCHIZOOM vydal první knihu nazvanou TINY HOUSE: průvodce krajinou minimalistického bydlení. A ZENBOX byl první a nejmenší domek, který jsme v knize představili. Společně s Jakubem a Janem jsme pak pokračovali prezentací knihy na veletrhu Svět knihy. My v ARCHIZOOM občas potřebujeme vylézt z virtuálního světa online časopisu a podcastů a bráchové mají krásný a snadno přemístitelný box na naše nápady,“ říká Radek Váňa, vydavatel časopisu ARCHIZOOM. „Takže pokračujeme dál a naše úspěšné podcastové studio jsme přenesli během Designbloku do rušného prostředí ulice. Rozhovory s architekty a designéry budeme nahrávat přímo před Veletržním palácem a chceme tím nejen ukázat, jaké akustické vlastnosti ZENBOX má, ale i to, že pozitivní vlny architektury a designu společně šíříme od A do ZET. Tedy od ARCHIZOOM až po ZENBOX,“ doplňuje se smíchem Radek Váňa.

„Jsme moc rádi za spolupráci s ARCHIZOOM, a když se naskytla možnost společného projektu v rámci Designbloku, neváhali jsme. Myšlenka pulsujícího místa v podobě podcastového studia je přesně to, co naplňuje vizi ZENBOXU – místa, které dokáže svůj účel přizpůsobit. Nemůžeme se také dočkat uvedení exteriérové ZENBOX sauny na český trh. Designblok je skvělou příležitostí nejen kvůli ideálnímu načasování na začátku podzimu, ale také proto, že jsme si dali záležet na designovém i kvalitativním provedení a těšíme se na zpětnou vazbu návštěvníků,“ přidává svůj pohled Jakub Čermák.
www.archizoom.cz
www.zenbox.cz

Kontakt pro média
Petra Grybauskas, petrag@idealab.cz

Stáhněte si podklady pro tisk zde (100 MB, ZIP)

 

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

cross-circle