Pojďte pracovat do Idealabu

Vymýšlíme a realizujeme marketingové kampaně, vydáváme časopisy a newslettery, spravujeme řadu obsahově zajímavých webů. Vytváříme kvalitní obsah. Staráme se o marketing projektů, jako je třeba Archiweb (nejčtenější web o architekuře), spravujeme sociální sítě architektům, vytváříme obsah prodejcům kvalitního designu. Specializujeme se oblast architektury a designu.
Jde nám to od ruky, a proto aktuálně hledáme posilu na pozice:

Redaktor / editor

Co od tebe čekáme:
SŠ nebo VŠ humanitního směru nebo zkušenosti s PR
dobré nápady a extrovertní povahu
mít rád komunikaci s lidmi
perfektní psanou češtinu

Co budeš tvořit?
budeš se spolupodílet na vytváření marketingové strategie našich klientů
PR materiály, takže hlavně copywriting
od webu, přes sociální sítě, newslettery až po firemní časopisy
budeš komunikovat s českými médii
media plán

Navíc
Budeš pracovat v krásném prostředí kousek od Pražského hradu, v partě mladých lidí, kteří mají rádi design a v kanceláři poslouchají muziku.

Grafik / grafička

Co pro tuto pozici nabízíme
Práci v agentuře, která pracuje na hodně zajímavých projektech, především v oblasti architektury, kanceláří a developmentu
Milé a chytré kolegy
Klienty, se kterými je radost pracovat
Práci na plný nebo částečný úvazek
Vlastní místo v příjemných kancelářích na Břevnově (jasně, je to takový venkov v Praze 🙂
Otevřené jednání
Odpovídající finanční ohodnocení
Nástup hned

Náplň práce & co budete v Idealabu dělat
Potkávat se s accounty i klienty, navrhovat pro ně grafické výstupy od bannerů, přes weby, časopisy až po tištěné materiály… většinou celou grafickou komunikaci klienta
Vymýšlet, jak by „naše“ značky měly vizuálně komunikovat
Přinášet nové nápady
Hledáme univerzálního grafika / grafičku s orientací především v online grafice
Průběžně reportovat svoji práci: dovnitř firmy i klientům

Co byste měli pro tuhle práci splňovat
Entuziasmus, předchozí zkušenosti (i na nekomerčních projektech)
Rutinní znalost grafických programů: InDesign, Photoshop, Illustrator
Odolnost vůči stresu – věci v Idealabu se někdy mění z hodiny na hodinu
Orientaci na výsledek a aktivní přístup k práci
Za velkou výhodu považujeme orientaci v oblasti designu a architektury nebo příbuzných oborech

Pracovní doba: od 8.30 do 17.00 / plný pracovní úvazek nebo dle dohody u part-time
Místo výkonu práce: Praha 6 – Břevnov / home office / kombinace

O tom, kdo jsme a co děláme, se dozvíš tady