Rezidence Zlatice na Designbloku

Rezidence Zlatice na Designbloku

Během říjnové přehlídky Designblok jsme široké veřejnosti představili bytový projekt Rezidence Zlatice park Vítkov v Praze. Samostatný výstavní pavilon v Superstudiu Nákladové nádraží Žižkov ukázal spojení moderní architektury, blízkosti přírody a centra města, jež charakterizují Rezidenci Zlatice.

Cílem architektů bylo vytvořit projekt, který reaguje na danou lokalitu a těží z její neobvyklé polohy na pomezí města a parku. Na jedné straně město se svou jasně danou blokovou strukturou a pravidelností a na straně druhé rozlehlý park, poskytující volnost a relaxaci. Základní koncept objektu vychází z těchto dvou protipólů, které se v dané lokalitě potkávají. „Jsme rádi, že můžeme v Superstudiu Nákladové nádraží Žižkov, tedy nedaleko od našeho projektu představit Rezidenci Zlatice. Zvolili jsme Designblok pro prezentaci také proto, že klade důraz na moderní design a kvalitu,“ říká Stanislava Velebilová, ředitelka oddělení prodeje společnosti EDIFICE real estate & financing. „Moderní architektura a spojení velkoměstského života s blízkostí přírody jsou dnes důležité hodnoty, které klienti luxusních rezidenčních projektů vyhledávají. Obojí jim Rezidence Zlatice nabízí, a je proto logické, že se potkáme právě na Designbloku,“ dodává S. Velebilová.

Interiéry ukázkového bytu navrhlo renomované architektonické Studio pha MgA. Jana Šestáka a MgA. Marka Deyla, vybavení bylo poskytnuto společností Konsepti, zejména od značky Kartell. Koncept klade důraz na použití kvalitních materiálů a značek. Výstavba začala v březnu 2013 a dokončena bude v srpnu 2014.
www.zlatice.cz