Jsme marketingová agentura. Rozumíme architektuře, designu & výrobě a nemovitostnímu trhu. A umíme o tom vyprávět: textem i obrazem.

Umělecko-průmyslové museum v Praze

Uměleckoprůmyslové museum v Praze je prestižní muzeum, s tradicí přes 100 let. Byla to výzva! V rekordně krátké době jsme vytvořili koncept, nabitý program a vše okolo… Takže v listopadu 2017 muzeum otevřelo s doprovodným projektem UPKEMP.

UPKEMP otevírá bránu Uměleckoprůmyslového musea v Praze. Zahájí tak pro širokou veřejnost zpřístupnění muzea po téměř tříleté rekonstrukci a také představí nově zrekonstruované výstavní prostory. Po 4 týdny budou během festivalu probíhat v UPM zajímavé akce pro širokou veřejnost – výstavní projekt Backstage, zahrnující přednášky o designu a architektuře, módní přehlídka, křty knih či autorská čtení, víkendové programy pro děti (workshopy a divadelní představení) i jiné netradiční formáty, jako například jóga v muzeu.

UPKEMP pokračuje! Startujeme na jaře 2018 v Domě U Černé Matky Boží.
Seriál pravidelných přednášek s názvem TRENDSETTERS má za úkol představit přední osobnosti z oblasti designu, architektury, užitého umění a fotografie. Tedy oborů, které primárně naplňují poslání Uměleckoprůmyslového musea v Praze.

www.upkemp.cz

Sdílet

Sdílet na FacebookSdílet na LinkedIn