Jsme marketingová agentura. Rozumíme architektuře, designu & výrobě a nemovitostnímu trhu. A umíme o tom vyprávět: textem i obrazem.

Public relations

„Píárko“ je obor, ve kterém působí spousta agentur i jednotlivců. My se odlišujeme tím, co děláme a čemu rozumíme. Naše PR agentura se dlouhodobě věnuje zviditelňování značek i produktů z oblasti architektury, designu nebo umění. Umíme propojit hi-endové značky se správným publikem a zajistit, aby byly vidět.

Nejde jen o přípravu obsahu, tvorbu článků, psaní tiskových zpráv nebo newsletterů, ale i o celkovou strategii. Umíme správně naladit „hlas“, kterým značka mluví.
Výrobcům jako jsou například americký Tarkett nebo Autodesk umíme zajistit pozornost architektů a designérů a naopak architektům (jako je například Ateliér Kunc Architects) pozornost médií.
Public relations vnímáme jako dlouhodobý vztah, který nekončí vydáním časopisu, správou sociálních sítí nebo tvorbou obsahu.
V některých chvílích se PR stává klíčovým prvkem úspěchu značky. Máte-li jakékoli dotazy či nejasnosti, budeme rádi, když se obrátíte na naši PR agenturu v Praze.