HOT: Práce v Idealabu

Hledáme account manažera / manažerku

Vymýšlíme a realizujeme marketingové kampaně, vydáváme časopisy a newslettery, spravujeme řadu obsahově zajímavých webů. Vytváříme kvalitní obsah.
Staráme se o marketing projektů, jako je třeba Archiweb (nejčtenější web o architekuře), spravujeme sociální sítě architektům (Ateliér Kunc Architects), vytváříme obsah prodejcům kvalitního designu cre8 nebo třeba i Uměleckoprůmyslovému muzeu v Praze. Specializujeme se oblast architektury, designu a nemovitostního trhu.
Jde nám to od ruky, a proto aktuálně hledáme nové lidi na pozice:

ACCOUNT MANAŽER / -KA
Co vám nabízíme

- Práci v rodinné firmě, která pracuje na hodně zajímavých projektech
- Milé a chytré kolegy
- Klienty, se kterými je radost pracovat
- Velký prostor na to, kam růst
- Práci na plný úvazek
- Vlastní místo v příjemných kancelářích na Břevnově (ano víme, je to takový venkov v Praze)
- Otevřené jednání, férový přístup a silnou firemní kulturu
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Po zkušební době firemní telefon a notebook
- Nástup hned

Náplň práce & co budete v Idealabu dělat
- Potkávat se s klienty, vymýšlet pro ně, jak mají marketingově komunikovat
- Vytvářet obsah: texty na web, newslettery, tiskové zprávy… většinou celou externí komunikaci klienta
- Spravovat sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn)a webové stránky
- Spolupracovat s grafikem, programátorem, občas s fotografy a autory videí… a samozřejmě s celým týmem Idealabu
- Jednou měsíčně reportovat svoji práci: Radkovi i klientům

Co byste měli pro tuhle práci splňovat
- Mít ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání
- Minimálně rok praxi v oblasti kultury, architektury, PR nebo médií
- Velmi dobrý psaný i mluvený projev
- Znalost kancelářských programů; pokud znáte HTML, Photoshop, případně další software, je to výhoda (ale ne podmínka)
- Znalost angličtiny
- Velmi dobrou komunikaci s lidmi – tahle práce opravdu není pro introverty
- Flexibilitu a samostatnost – věci v PR se často mění z hodiny na hodinu
- Orientaci na výsledek a aktivní přístup k práci
- Za velkou výhodu považujeme orientaci v oblasti designu a architektury

GRAFIK / GRAFIČKA
- Potkávat se s accounty i klienty, navrhovat pro ně grafické výstupy od bannerů, přes weby, časopisy až po tištěné materiály… většinou celou grafickou komunikaci klienta
- Hledáme univerzálního grafika / grafičku s dobrou orientací v online grafice

Co byste měli pro tuhle práci splňovat:
- Minimálně rok praxi na pozici grafika
- Rutinní znalost grafických programů: InDesign, Photoshop, Ilustrator
- Odolnost vůči stresu – věci v Idealabu se někdy mění z hodiny na hodinu
- Za velkou výhodu považujeme orientaci v oblasti designu a architektury nebo příbuzných oborech

Nabízíme:
- Velmi příjemnou kancelář v Praze 6 na Břevnově (www.idealab.cz/prostor)
- Malý tým lidí, kteří spolu perfektně vycházejí, horizontální řízení a radost z práce
- Nástup ihned
CV, odkaz na LinkedIn profil a pár slov o sobě pošlete na e-mail: job@idealab.cz

Nakonec

Pokud se Vám neozveme do tří dní, vybrali jsme si někoho jiného. Všechny Vámi zaslané materiály pak smažeme.