Jsme marketingová agentura. Rozumíme architektuře, designu & výrobě a nemovitostnímu trhu. A umíme o tom vyprávět: textem i obrazem.

Marina Ristorante

Pořádně dlouhá loď na Vltavě s nádherným výhledem na Karlův most a zároveň na Hradčany. A hned vedle pražské UMPRUM a coby kamenem dohodil od Rudolfina a Filosofické fakulty. Žádné takové druhé místo na řece nenajdete. Když se měnili majitelé a Marina vystupovala ze známé sítě pizzerií, vymysleli jsme pro tuto vyhlášenou restauraci všechno znovu.

Nové logo, typografii, webové stránky ve čtyřech jazycích a s pokročilým rezervačním systémem, jídelní a nápojové lístky, ale i navigační systém. Ztratit se na několika palubách mezi stovkami míst totiž není vůbec nic složitého. Také naše venkovní vývěsní štíty a informační cedule na Náměstí Jana Palacha naváděly hosty na loď.

Zhruba po roce propracovaný vizuál začal zlehka odplouvat po Vltavě. A z našeho konceptu postupně odkrajuje (asi místní vrchní) jeden kousek za druhým, takže když mrknete na mariňácký facebook, budete úplně jinde, než jsme chtěli.

Fotil Filip Šlapal, logo a celý koncept navrhla naše Tereza.
www.marinaristorante.cz 

Sdílet

Sdílet na FacebookSdílet na LinkedIn