Jsme marketingová agentura. Rozumíme architektuře, designu & výrobě a nemovitostnímu trhu. A umíme o tom vyprávět: textem i obrazem.

Futurama Business Park

Kancelářský komplex v Praze-Karlíně vznikal postupně, stejně jako naše rozsáhlá marketingová, PR a grafická podpora.

Od roku 2011 jsme pro rakouského developera a vlastníka Erste Group Immorent postupně navrhli několik webů, komunitní portál s denní návštěvností 500+, uspořádali v areálu desítky eventů, vydali spousty tiskových zpráv.
Nafotili jsme tisíce fotografií, natočili časosběrná videa, náladová videa. Vytiskli stovky různých plakátů, uspořádali vánoční trhy, jarní trhy, letní promítání.

V roce 2015 byla v naší produkci Futurama Superstudiem pražského Designbloku, takže se tady během jednoho podzimního týdne prohnalo několik desítek tisíc lidí. Čerstvě kolaudovaný kancelářský objekt nespadl, jen dostal trochu zabrat. Vystavovala se tady auta, natáčely reklamy a v létě nájemci hráli vodní fotbal, pili drinky a opékali maso.

Během zhruba šesti let naší práce byl kancelářský komplex Futurama projektem s nejrozsáhlejším marketingem pro nájemce – podle nás – v celé České republice. Tolik invence, akcí a pozornosti tady žádný jiný developer svému projektu nevěnoval.

Na začátku roku 2017 majitel celý projekt prodal, naše aktivity skončily a… zůstal nám po tomto klientovi jeden z největších fotoarchivů, grafických návrhů, tiskových zpráv a obsahu. A taky vzpomínky na opravdu velkou marketingovou jízdu.
www.futuramabp.cz

Tento projekt byl součástí naší komunikační strategie pro developery. Chcete se dozvědět více o tom, jak pracujeme na PR a komunikaci developerských projektů?

Sdílet

Sdílet na FacebookSdílet na LinkedIn