● JOBS

07. 06. 2017 | Aktuálně do našeho týmu hledáme nové kolegy anebo kolegyně:

Editor / entusiasta sociálních sítí
Nabízíme

-          Příležitost vybudovat s námi nové, silné online médium s přesahy do oblasti printu a eventů
-          Práci v naší kanceláři v Praze 6
-          Připravený projekt s jasným cílem a zaměřením
-          Možnost seberealizace
-          Odpovídající odměnu, ŽL nebo HPP
-          Po zkušební době služební telefon a notebook

Co budeš dělat
-          V období 06-09/2017 s námi založíš facebook, twitter a linkedin, vytvoříš strategii a budeš na denní bázi spravovat všechny tři sítě
-          Budeš psát posty, přidávat obsah a maximalizovat dosah na sociálních sítích. Využít k tomu budeš moct další, již existující sítě a databáze Idealabu
-          Připravíš s programátory a grafiky start webu, budeš zodpovědný /-á za start projektu 09-2017 – od 01/2018 pak ostrý start
-          Nastavíš work-flow s redaktory, ediční plán a systém chodu redakce
-          Budeš spolupracovat s obchodním oddělením na marketingové strategii projektu
-          Budeš plánovat placené PPC kampaně a celý „online buzz“ projektu, včetně PR do dalších médií

Požadujeme
-          Zkušenosti s online světem, excelentní češtinu a orientaci na sociálních sítích
-          Zájem o architekturu, nemovitosti, design a související obory
-          Praxi v PR, médiích nebo reklamě
-          Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
-          Extrovertní a pozitivní osobnost, která s námi bude posouvat dlouho připravovaný projekt dopředu
-          Angličtinu na běžné komunikativní úrovni, perfektní znalost online prostředí
-          Výhodou, ale ne podmínkou je práce s Adobe programy, HTML a cit pro vizuální stránku projektu

● Programátor / správce webů
Náplň práce
- Kódování a příprava webových stránek: pracujeme ve Wordpressu a MODX
- Tvorba webů a úpravy stávajících stránek - od prvotního návrhu přes spuštění až po následný servis
- Pluginy - je možné, že budeš muset občas naprogramovat i nové pluginy nebo upravit stávající pro WordPress a WooCommerce
- Kontrola a nastavení bezpečnosti - odstranění malware, odvirování stránek a pravidelná údržba

Co očekáváme
- Znalost WordPressu, případně MODX jeho možností i limitů
- Zvládneš vytvořit vlastní plugin
- Znáš verzovací systém Git
- Zvládneš tvořit čitelný a udržitelný kód
- Vlastní nápady a proaktivní přístup

Co nabízíme
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Příjemné pracovní prostředí na Praze 6 a malý kolektiv
- Zajímavé portfolio klientů a projektů
- Přesahy do dalších oblastí marketingu: naše weby jsou vždy součástí dlouhodobých marketingových strategií
- Volnost a radost z práce
- HPP / nástup ihned

● Grafik junior / editor
Dlouhodobá brigáda v Idealabu / 150 Kč/hod. / práce v kanceláři Praha 6- Břevnov

Náplň práce
Plnění webů textem a fotkami, úpravy fotek, práce ve Photoshopu, drobné grafické práce
- DPP, ŽL, nástup ihned

CV a pár slov o sobě zasílejte na e-mail: job@idealab.cz
Pokud se Vám neozveme do tří dní, vybrali jsme si někoho jiného. Všechny Vámi zaslané materiály pak smažeme.