Jsme marketingová agentura. Rozumíme architektuře, designu & výrobě a nemovitostnímu trhu. A umíme o tom vyprávět: textem i obrazem.

Content marketing

Obsahová agentura pro váš obsahový marketing

Obsah je král. Perfektní texty, odborné studie i popularizační články… To všechno znamená v dnešní době plné internetového balastu obrovskou výhodu. Pro vás, ale i vaše klienty, partnery i zaměstnance je v naprosté většině případů obsahový marketing nutností.

Mít vlastní obsahovou strategii se vyplatí. Psát firemní blog nebo poutavý časopis dává smysl a pokud to umíte, jste o krok napřed. Váš byznys a jeho propagace stojí mimo jiné na kvalitním obsahu.

Ať už je to firemní časopis, newsletter, blog nebo případová studie… to všechno umíme jako správná obsahová agentura připravit. Od pochopení vašeho podnikání nebo produktu, přes koncept, kvalitní textaci (případně překlady do cizích jazyků) až po distribuci.

Pravidelné blogy a magazíny jsou naší specializací. Projděte si například:
Svět Botanicus: novinky a zprávy ze světa rostlin, biokosmetiky a výrobků známé české firmy (píšeme každý týden pro Botanicus)
Obloženo.cz: magazín o mozaikách a obkladových materiálech (píšeme každý týden pro firmu FinGres)
cre8 newslettery: několik let pravidelně připravujeme dvakrát měsíčně newslettery o špičkovém designu a novinkách ze světa kancelářských interiérů
TechoCon: odborný blog o kancelářích pro výrobce kancelářského nábytku Techo
Blog školy designu Intermezzo: novinky a zprávy ze světa interiérového designu 

Denně také spravujeme facebookové a instagramové profily. Tady je několik z nich:
Intermezzo interier design škola
cre8
Ateliér Kunc Architects

Specializujeme na správu osobních profilů na LinkedIn. Zeptejte se nás, kterým manažerům a majitelům firem spravujeme osobní profil.